Nalle Jansson AGILITY Hakemlik Semineri

KIF | Nalle Jansson AGILITY Hakemlik Semineri

 29 Temmuz Cumartesi günü KIF Köpekli Sporlar Komisyonu tarafından FCI Uluslararası hakemi NALLE JANSSON `un eğitmen olarak katılacağı “Agility Hakemliği” semineri verilecektir. 

Agility semineri ülkemizde hızla gelişmekte olan köpekli agility sporunun Türk hakemlerini yetiştirme amacını taşımaktadır.

...

Nalle Jansson agility sporuna 1997 yılında dobermanıyla başladı. Agility için pekte uygun olmayan bu köpeğiyle çok eğlendiler. Daha sonra cocker spaniel ve birçok border collie cinsi köpeği ile agility yapmaya devam etti.2000 yılında ulusal hakem, 2007 yılında FCI uluslararası agility hakemi oldu. İsveç Köpek Kulübü’nün üyesi olan Nalle, İsveç şampiyonasında, FCI dünya şampiyonalarında ve FCI Avrupa Açık Agility şampiyonalarında pek çok kez hakemlik yaptı.
Uluslararası hakem olduktan sonra eşi Anna ile birlikte hayatlarının değiştiğini söyleyen Nalle, İngiltere, Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde ve ülkemizdede hakemlik yaptı, eğitimler ve seminerler verdi.
Nalle için agility’nin felsefesi çok basit: “Köpeğiniz ihtiyaçlarının farkında olun ve hiçbir zaman köpeğinzi suçlamayın; sadece onunla eğlenin.”

FCI İsveç Agility delegesi de olan Nalle Jansson agility deneyimlerini paylaşmak ve eğitim vermek üzere KIF Köpek Sporları Komisyonu’nun daveti ve İstanbul Agility ve Frizbi Takımı’nın desteğiyle 29 temmuz da aramızda olacak.

Bu önemli semineri için ön kayıtlarınızı, Türkiye Agility Delegesi Hakan Milli’nin
hakan.milli@gmail.com
adresine göndereceğiniz e-posta ile yapabilirsiniz.
Katılım ücreti 100.- TL`dir.
Seminer 29/07/2017 9.00- 17.00 arasında teorik ve İstanbul agility ve frizbi takımının uluslarası standartlardaki agility parkurunda pratik çalışmayı içermektedir.
Seminer yeri İstanbul Agility and frisbee zone ( yeşilvadi köyü -Şile )Duyurular
Yarışmalar
Ortaklarımız
Lider Pet KIF ana sponsorudur