Kurullar ve Komiteler

Kurullar ve Komiteler

Hukuk işleri danışma kurulu

Ekin Şahin – Bilgehan Özdemir – Erdeniz Savaş

Federasyona bağlı derneklerin işleyişi ve koordinasyonu

Nazile Paketoğlu Özbay – Bülent Mutlu - H.Alp Doğ – Yavuz Kırılmaz

Ulusal ve uluslararası yarışma (ırk standartları) ve sınav organizasyonu komisyonu

Ümit Özkanal – Agnieszka Onuk – Cevdet Duru-Ulaş Sarıhan

Mali işler

Cevdet Duru –Yasemin Sesli – Belgin Kocaoğul - Nazile Paketoğlu Özbay

Kinoloji eğitim ve bilim komisyonu

Agnieszka Onuk -İlker Örkmez-Natalya Bunyak-Juliana Sütunç-Natalia Ceran - Ozan Belkıs

Üretim takip ve üretim kontrol komisyonu,

Ceyhun Duru - Agnieszka Onuk – Juliana Sütunç-Emre Sönmez-Z.Ceylan Onan

Kayıt yetkilileri kontrol

 

Yerli ırklar çalışma ve standart komisyonu

Ümit Özkanal –Cem Karademir- İlker Ünlü – Serdar Ergün – Fatih Çokcan

FCI , yurt dışı ilişkiler ve iletişim

Cevdet Duru -Ümit Özkanal–Natalia Bunyak- Agnieszka Onuk

KIF tanıtım, basın, medya ve sosyal ilişkiler ve sponsorluk

Nazile Paketoğlu Özbay - H.Alp Doğ –Berk Recepoğlu-Efkan Şenel- Yeşim Dursun-Burçin Küçükses - Ümit Sümbül - Orhan Arda

Genç KIF

Alona Yıldız – Fehim Kaptanoğlu – Natalia Ceran – H.Figen Alphan - Çilem Çavdar - Leyla Kırılmaz - Ece Yeşilkaya

Hakem komisyonu

Agnieszka Onuk – Ümit Özkanal 

Av köpekleri komisyonu

Ümit Özkanal – Mustafa Bozoğlu – Levent Çömlekçi – Nuri Önel-Bülent Mutlu - Erdoğan Köroğlu - Serdar Ertem

İş ve Spor köpekleri komisyonu 

Ulaş Sarıhan - Cevdet Duru

  • Arama Kurtarma Komisyonu Serdar Arslan – Ersel Yıldırım – Yeşim Dursun – Ece Yeşilkaya
  • Agility Komisyonu Hakan Milli – İpek Sevgür – Işıl Arda – Didem Fındık 
  • Frisbee Komisyonu Didem Fındık – Murat Gümüş – Gamze Aral – Berna Şentürtk
  • Görev Köpekleri Komisyonu Göktan Eker – Fırat Yurt – Onur Özdoğanoğlu
  • IPO/IGP Komisyonu Ulaş Sarıhan – Cevdet Duru
  • Obedience Komisyonu Orhan Arda – Ulaş Sarıhan
  • Asistan ve Terapi Komisyonu Serdar Arslan – Ela Oskay – Burçin Arslan – Cevdet Duru